Цього року Фестиваль пройшов у новому форматі. Учасники трьох вікових категорій (7-9р.,10-13р.,14-17р.) мали змогу проявити себе у п’яти жанрах:
- хореографічне мистецтво;
- вокальне мистецтво;
- інструментальне мистецтво;
- декоративно – прикладне мистецтво;
- образотворче мистецтво;
Гарного настрою і впевненості конкурсантам додали теплі овації глядачів, які розуміли важливість виступу на сцені для кожного учасника. Журі Фестивалю об’єктивно оцінили результат праці й зусиль учасників та їх педагогів.
Інструментальне мистецтво
Місце |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
7-9 років |
|||||
І |
Пишна Анастасія |
«Скерцо» |
Ширіна Тетяна Олексіївна |
ДМШ №3 |
|
ІІ |
Парнюк Ярослав |
«Маленьке негреня» |
Синянська Наталія Миколаївна |
ДМШ №1 |
|
ІІІ |
Москаленко Аліна |
«Волшебное озеро» |
Донець Людмила Василівна |
ДМШ №1 |
|
10-13 років |
|||||
І |
Богомаз Тимофій |
«Гуцульський танок» |
Крилов Микола Миколайович |
ДМШ №1 |
|
ІІ |
Іващенко Поліна |
«Шалунья» |
Бузанакова Наталя Вікторівна |
ДМШ №1 |
|
ІІІ |
Бровченко Віктор |
«Хода гномів» |
Путенко Ольга Данилівна |
ДМШ №2 |
|
14-17 років |
|||||
І |
Марченко Марія |
«Метель» |
Ковбас Людмила Леонтіївна |
ДМШ №1 |
|
ІІ |
Полушкіна Вікторія, |
«Токката» |
Єнанов Микола Рашитович |
БДЮТ |
|
ІІІ |
Книш Дар’я |
«На весні» |
Соболевська Ніна Абрамівна |
ДМШ №1 |
|
Гран-прі |
|||||
Вік |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
10 років |
Лебедєва Олександра |
«Тарантелла» |
Тронько Лариса Іванівна Концертмейстер Бражнік Неля Євгеніївна |
ДМШ №2 |
|
Хореографічне мистецтво
Місце |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
7-9 років |
|||||
І |
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок» |
«Ах, ці хлопчаки» |
Куліш Людмила Іванівна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Зразковий ансамбль танцю «Козачата» |
«Гуцулка» |
Мороз Світлана Володимирівна |
БДЮТ |
|
ІІІ |
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок» |
«На літній прогулянці» |
Куліш Людмила Іванівна |
БДЮТ |
|
10-13 років |
|||||
І |
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок» |
«Сімейка Аддамс» |
Куліш Людмила Іванівна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Олексійко Дарина |
«Папа, намалюй» |
|
ЗОШ №8 |
|
ІІІ |
Студія танцю «Орхідея» |
«Весна» |
Шарова Ксенія Василівна |
Одюк |
|
14-17 років |
|||||
І |
Зразковий ансамбль танцю «Козачата» |
«Дубо-танець» |
Мороз Світлана Володимирівна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок» |
«На подіумі» |
Куліш Людмила Іванівна |
БДЮТ |
|
ІІІ |
Ансамбль бального танцю «Сузір’я» |
«Фантазії на тему» |
Куліш Людмила Іванівна |
Педагогічний коледж ім.. А.С. Макаренка |
|
Гран-прі |
|||||
Вік |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
10-13 років |
Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок» |
«Шкільний рок-н-ролл» |
Куліш Людмила Іванівна |
БДЮТ |
|
Вокальне мистецтво
Місце |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
7-9 років |
|||||
І |
Кравченко Катерина |
«Арлекіно» |
Царенко Наталія Анатоліївна |
ДМШ №3 |
|
ІІ |
Глазько Марія |
«Квітка-душа» |
Полянова Тетяна Леонідівна |
ОДЮК |
|
ІІІ |
Пишна Анастасія |
«Маленький принц» |
Ширіна Тетяна Олексіївна |
ДМШ №3 |
|
10-13 років |
|||||
І |
Бузько Єлизавета |
«Сопілочка» |
Масютіна Олена Миколаївна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Вокальний ансамбль «Росяночка» |
«Діти-Квіти» |
Москаленко Наталія Володимирівна |
Піщанська гімназія |
|
ІІІ |
Прокопчук Кіра |
«Остров счастья» |
Лущенкова Світлана Василівна |
БДЮТ |
|
14-17 років |
|||||
І |
Мілько Євгеній |
«Stone cold» |
Лущенкова Світлана Василівна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Студія вокального співу «Веселка» |
«Запали вогонь» |
Лущенкова Світлана Василівна |
БДЮТ |
|
ІІІ |
Хухрянська Владислава |
«Батькам» |
Масютіна Олена Миколаївна |
БДЮТ |
|
Гран-прі |
|||||
Вік |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
14 років |
Шаповалова Дар’я |
«Дві матері» |
Царенко Наталія Анатоліївна |
ДМШ №3 |
|
Декоративно-прикладне мистецтво
Місце |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
7-9 років |
|||||
І |
Михайленко Єва |
«Кружляють, кружляють сніжинки» |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ОДЮК |
|
ІІ |
Кириленко Поліна |
«Зимовий вальс» |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ОДЮК |
|
ІІІ |
Соловей Євгенія, |
«Яскрава весна» |
Горішня Наталя Михайлівна |
ОДЮК |
|
10-13 років |
|||||
І |
Яворська Катерина |
«Українське щастя» |
Фокіна Майя Анатоліївна |
ОДЮК |
|
ІІ |
Зелена Анастасія |
«Танок сніжинок» |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ОДЮК |
|
ІІІ |
Руденко Вероніка |
«Грація» |
Близнюк Ірина Олексіївна |
БДЮТ |
|
14-17 років |
|||||
І |
Бардаєва Марія |
«Майстер-шеф по-кременчуцьки» |
Кулакова Марина Миколаївна |
БДЮТ |
|
ІІ |
Кашуба Євгенія |
«Натюрморт» |
Близнюк Ірина Олексіївна |
БДЮТ |
|
ІІІ |
Федоренко Владислав |
«Вперед до мрій!» |
Стукалов Сергій Володимирович |
КЮМ «Гардемарин» |
|
Гран-прі |
|||||
Вік |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
|
15 років |
Сухарєва Анастасія |
«Квітуча Україна» |
Єнанова Оксана Хасанівна |
БДЮТ |
|
Образотворче мистецтво
Місце |
Назва колективу |
Назва номеру |
Керівник |
Заклад, що представляє |
7-9 років |
||||
І |
Максименко Кіра |
«Космічні простори» |
Заєць Жанна Борисівна |
БДЮТ |
ІІ |
Лупинос Єлизавета |
«Квіти на лузі» |
|
|
ІІІ |
Бондарчук Лев |
«Космічні простори» |
Заєць Жанна Борисівна |
БДЮТ |
10-13 років |
||||
І |
Пономаренко Маргарита |
«Осінні квіти» |
Заєць Жанна Борисівна |
БДЮТ |
ІІ |
Марон Анастасія |
«Всё в наших руках» |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ЗОШ №10 |
ІІІ |
Крупа Діана |
«Натюрморт з таріллю» |
Голишкіна Анжеліка Артурівна |
КДХШ |
14-17 років |
||||
І |
Кононович Олена |
«Пасхальний натюрморт» |
Голишкіна Анжеліка Артурівна |
КДХШ |
ІІ |
Сідукова Софія |
«Перша весняна злива» |
Будіна Людмила Олексіївна |
КДХШ |
ІІІ |
Поросюк Аліна |
«Вавілонська вежа» |
Заєць Жанна Борисівна |
БДЮТ |