БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ м.Кременчука

joomla templates
Monday, 14 May 2018 13:17
Rate this item
(0 votes)

Кременчуцьке розмаїття - 2018

12 травня в Міському Палаці культури відбувся XVI Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття».

 

Цього року Фестиваль пройшов у новому форматі. Учасники трьох вікових категорій (7-9р.,10-13р.,14-17р.) мали змогу проявити себе у п’яти жанрах:

-      хореографічне мистецтво;

-      вокальне мистецтво;

-      інструментальне мистецтво;

-      декоративно – прикладне мистецтво;

-      образотворче мистецтво;

 

Гарного настрою і впевненості конкурсантам додали теплі овації глядачів, які розуміли важливість виступу на сцені для кожного учасника. Журі Фестивалю об’єктивно  оцінили результат праці й зусиль учасників та їх педагогів.

 

ФОТО - >>>

 

 

Інструментальне мистецтво

 


Місце

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

7-9 років

І

Пишна Анастасія

«Скерцо»

Ширіна Тетяна Олексіївна

ДМШ №3

ІІ

Парнюк Ярослав

«Маленьке негреня»

Синянська Наталія Миколаївна

ДМШ №1

ІІІ

Москаленко Аліна

«Волшебное озеро»

Донець Людмила Василівна

ДМШ №1

10-13 років

І

Богомаз Тимофій

«Гуцульський танок»

Крилов Микола Миколайович

ДМШ №1

ІІ

Іващенко Поліна

«Шалунья»

Бузанакова Наталя Вікторівна

ДМШ №1

ІІІ

Бровченко Віктор

«Хода гномів»

Путенко Ольга Данилівна

ДМШ №2

14-17 років

І

Марченко Марія

«Метель»

Ковбас Людмила Леонтіївна

ДМШ №1

ІІ

Полушкіна Вікторія,
Мілько Євгеній

«Токката»

Єнанов Микола Рашитович

БДЮТ

ІІІ

Книш Дар’я

«На весні»

Соболевська Ніна Абрамівна

ДМШ №1

Гран-прі

Вік

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

10 років

Лебедєва Олександра

«Тарантелла»

Тронько Лариса Іванівна

Концертмейстер

Бражнік Неля Євгеніївна

ДМШ №2

 

 

Хореографічне мистецтво

 


Місце

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

7-9 років

І

Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»

«Ах, ці хлопчаки»

Куліш Людмила Іванівна

БДЮТ

ІІ

Зразковий ансамбль танцю «Козачата»

«Гуцулка»

Мороз Світлана Володимирівна

БДЮТ

ІІІ

Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»

«На літній прогулянці»

Куліш Людмила Іванівна

БДЮТ

10-13 років

І

Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»

«Сімейка Аддамс»

Куліш Людмила Іванівна

БДЮТ

ІІ

Олексійко Дарина

«Папа, намалюй»

 

ЗОШ №8

ІІІ

Студія танцю «Орхідея»

«Весна»

Шарова Ксенія Василівна

Одюк

14-17 років

І

Зразковий ансамбль танцю «Козачата»

«Дубо-танець»

Мороз Світлана Володимирівна

БДЮТ

ІІ

Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»

«На подіумі»

Куліш Людмила Іванівна

БДЮТ

ІІІ

Ансамбль бального танцю «Сузір’я»

«Фантазії на тему»

Куліш Людмила Іванівна

Педагогічний коледж ім.. А.С. Макаренка

Гран-прі

Вік

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

10-13

років

Зразковий ансамбль бального танцю «Струмочок»

«Шкільний рок-н-ролл»

Куліш Людмила Іванівна

БДЮТ

 

 

Вокальне мистецтво

 


Місце

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

7-9 років

І

Кравченко Катерина

«Арлекіно»

Царенко Наталія Анатоліївна

ДМШ №3

ІІ

Глазько Марія

«Квітка-душа»

Полянова Тетяна Леонідівна

ОДЮК

ІІІ

Пишна Анастасія

«Маленький принц»

Ширіна Тетяна Олексіївна

ДМШ №3

10-13 років

І

Бузько Єлизавета

«Сопілочка»

Масютіна Олена Миколаївна

БДЮТ

ІІ

Вокальний ансамбль «Росяночка»

«Діти-Квіти»

Москаленко Наталія Володимирівна

Піщанська гімназія

ІІІ

Прокопчук Кіра

«Остров счастья»

Лущенкова Світлана Василівна

БДЮТ

14-17 років

І

Мілько Євгеній

«Stone cold»

Лущенкова Світлана Василівна

БДЮТ

ІІ

Студія вокального співу «Веселка»

«Запали вогонь»

Лущенкова Світлана Василівна

БДЮТ

ІІІ

Хухрянська Владислава

«Батькам»

Масютіна Олена Миколаївна

БДЮТ

Гран-прі

Вік

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

14

років

Шаповалова Дар’я

«Дві матері»

Царенко Наталія Анатоліївна

ДМШ №3

 

 

Декоративно-прикладне мистецтво

 


Місце

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

7-9 років

І

Михайленко Єва

«Кружляють, кружляють сніжинки»

Каратаєва Тетяна Миколаївна

ОДЮК

ІІ

Кириленко Поліна

«Зимовий вальс»

Каратаєва Тетяна Миколаївна

ОДЮК

ІІІ

Соловей Євгенія,
Соловей Олена

«Яскрава весна»

Горішня Наталя Михайлівна

ОДЮК

10-13 років

І

Яворська Катерина

«Українське щастя»

Фокіна Майя Анатоліївна

ОДЮК

ІІ

Зелена Анастасія

«Танок сніжинок»

Каратаєва Тетяна Миколаївна

ОДЮК

ІІІ

Руденко Вероніка

«Грація»

Близнюк Ірина Олексіївна

БДЮТ

14-17 років

І

Бардаєва Марія

«Майстер-шеф по-кременчуцьки»

Кулакова Марина Миколаївна

БДЮТ

ІІ

Кашуба Євгенія

«Натюрморт»

Близнюк Ірина Олексіївна

БДЮТ

ІІІ

Федоренко Владислав

«Вперед до мрій!»

Стукалов Сергій Володимирович

КЮМ «Гардемарин»

Гран-прі

Вік

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

15

років

Сухарєва Анастасія

«Квітуча Україна»

Єнанова Оксана Хасанівна

БДЮТ

 

 

Образотворче мистецтво

 


Місце

Назва колективу

Назва номеру

Керівник

Заклад, що представляє

7-9 років

І

Максименко Кіра

«Космічні простори»

Заєць Жанна Борисівна

БДЮТ

ІІ

Лупинос Єлизавета

«Квіти на лузі»

 

 

ІІІ

Бондарчук Лев

«Космічні простори»

Заєць Жанна Борисівна

БДЮТ

10-13 років

І

Пономаренко Маргарита

«Осінні квіти»

Заєць Жанна Борисівна

БДЮТ

ІІ

Марон Анастасія

«Всё в наших руках»

Каратаєва Тетяна Миколаївна

ЗОШ №10

ІІІ

Крупа Діана

«Натюрморт з таріллю»

Голишкіна Анжеліка Артурівна

КДХШ

14-17 років

І

Кононович Олена

«Пасхальний натюрморт»

Голишкіна Анжеліка Артурівна

КДХШ

ІІ

Сідукова Софія

«Перша весняна злива»

Будіна Людмила Олексіївна

КДХШ

ІІІ

Поросюк Аліна

«Вавілонська вежа»

Заєць Жанна Борисівна

БДЮТ

Last modified on Monday, 14 May 2018 13:23
More in this category: « 9 Травня