Тут відбувались дивовижні, майже казкові речі: виставка дитячих робіт заворожувала подих, адже таких витворів мистецтва не побачиш навіть у спеціалізованих сувенірних крамницях. І це не дивно, бо те, що створене руками дитини – справжня магія. Юні актори демонстрували свої театральні здібності. А картини, написані дітьми, спонукали відкинути усі проблеми та поринути у яскравий світ, який бачать дитячі очі сповнені надії.
Вітаємо всіх переможців:
Лауреати
туру-конкурсу «Нащадки Мельпомени»
XIІІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків
«Кременчуцьке розмаїття» 2015р.
5-9років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Коваленко Анастасія |
Ліцей № 11 |
Придава Ірина Олександрівна |
ІІ |
Шерстова Владислава |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
ІІІ |
Соколова Надія |
БДЮТ |
Міхасьова Тетяна Тимофіївна |
10-12 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Ожерельєва Карина, Ожерельєва Діана |
ЗОШ № 16 |
Корецька Наталя Володимирівна |
ІІ |
Резніченко Єлизавета |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
ІІІ |
Лапшова Маргарита |
БДЮТ |
Міхасьова Тетяна Тимофіївна |
13-15 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Народний театр пластики та жесту «Від і До» |
МПК |
Куляба Ніна Анатоліївна |
ІІ |
Вовк Яна |
БДЮТ |
Міхасьова Тетяна Тимофіївна |
ІІІ |
Малік Валерія |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
16-17 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Куцовол Віталій, Ільїна Єлизавета |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
ІІ |
Самодіяльний театр «liberty» |
|
Стрельченко Марина Олександрівна |
ІІІ |
Горобець Лілія |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
Гран-прі
Вікова категорія |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
16-17 років |
Андрієнко Олена |
Народний театр «Арлекін» |
Широка Тетяна Іванівна |
Лауреати
туру-конкурсу «Чарівна палітра» (заочного)
XIІІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків
«Кременчуцьке розмаїття» 2015р.
5-9років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Путря Марія |
ОДЮК |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ІІ |
Наконечна Вікторія |
КДХШ |
Мосієнко Інна Вікторівна |
ІІІ |
Брага Таїсія |
КДХШ |
Рубанов Олексій Анатолійович |
10-12 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Васецька Поліна |
КДХШ |
Терещенко Володимир Васильович |
ІІ |
Капелька Анна |
КДХШ |
Терещенко Володимир Васильович |
ІІІ |
Смоленко Ілля |
КДХШ |
Осадчий Віктор Володимирович |
Лауреати
туру-конкурсу «Чарівна палітра» (очного)
XIІІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків
«Кременчуцьке розмаїття» 2015р.
13-15 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Луніна Марина |
КДХШ |
Родіна Тетяна Іванівна |
ІІ |
Штомпель Катерина |
БДЮТ |
Заєць Жанна Борисівна |
ІІІ |
Віннік Дар’я |
ОДЮК |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
Гран-прі
Вікова категорія |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
13-15 років |
Полівод Поліна |
БДЮТ |
Заєць Жанна Борисівна |
Лауреати
туру-конкурсу «Вмію сам»
XIІІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків
«Кременчуцьке розмаїття» 2015р.
5-9років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Руденко Вероніка |
БДЮТ |
Близнюк Ірина Олексіївна |
ІІ |
Явтушенко Софія |
ОДЮК |
Фокіна Майя Анатоліївна |
ІІ |
Яворська Катерина |
ОДЮК |
Фокіна Майя Анатоліївна |
ІІІ |
Сафонова Олександра |
БДЮТ |
Баркан Наталія Олександрівна |
10-12 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Кулікова Анастасія |
БДЮТ |
Близнюк Ірина Олексіївна |
ІІ |
Білокобильська Каміла |
БДЮТ |
Єнанова Оксана Хасанівна |
ІІ |
Перепелятник Дарина |
БДЮТ |
Томенко Дар’я Василівна |
ІІ |
Вовк Софія |
ОДЮК |
Задорожня Марина Валеріївна |
ІІІ |
Штефан Олена |
БДЮТ |
Кулакова Марина Миколаївна |
ІІІ |
Вишняк Софія |
ОДЮК |
Андрущенко Лариса Олексіївна |
ІІІ |
Сірик Карина |
ОДЮК |
Горішня Наталя Михайлівна |
13-15 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Семенова Вікторія |
БДЮТ |
Кулакова Марина Миколаївна |
ІІ |
Ґава Людмила |
БДЮТ |
Чураєвська Наталія Анатоліївна |
ІІІ |
Удод Ірина |
ОДЮК |
Каратаєва Тетяна Миколаївна |
ІІІ |
Турбаба Марія |
ОДЮК |
Задорожня Марина Валеріївна |
16-17 років
Зайняте місце |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
І |
Керімова Олександра |
ОДЮК |
Фокіна Марія Анатолівна |
ІІ |
Легкоступ Анастасія |
БДЮТ |
Баркан Наталія Олександрівна |
ІІІ |
Дмитренко Анжела |
ОДЮК |
Лизлова Ольга Володимирівна |
Гран-прі
Вікова категорія |
П.І.Б. |
Заклад, що представляє |
Керівник |
16-17 років |
Миколенко Катерина |
БДЮТ |
Кулакова Марина Миколаївна |